Side Sunberk Otel  güzel bir bahçe içinde,  iki katlı ana bina ve ana binayı  çevreleyen tek katlı bungolaw  ve standart odalar olarak 4620 m ² alan üzerine inşa edilmiştir. Tesis ana binamızda standart ve aile odalarımız ve ayrıca ana binayı çevreleyen tek katlı bungalow ve standart odalar mevcuttur. Asansör yoktur.
Sahile olan mesafemiz 200 metredir. Denizi sığ ve kumu  incedir.

Tesisimiz ayrıca; Antik Side Şehir merkezine 800 metre, Side Sahil Yürüyüş Yoluna 200 metre, Manavgat Şehir merkezi ve ırmağına 4 km, Kumköy Turizm Merkezine 4 km, Köprülü Kanyon Rafting merkezine 35 km ve Antalya Havalimanına 65 km mesafeleri ile muhteşem bir konuma sahiptir.

ÜCRETSİZ SERVİSLER

*Şezlong, şezlong minderi ve şemsiye(havuz ve sahilde ).
*Uyandırma Servisi (Resepsiyona bilgi).
*Lunch Paket(Resepsiyona bilgi).

ÜCRETLİ SERVİSLER

*Wi fi(odalar ve genel mekanlarda)

*Bilgisayarlı İnternet Kullanımı.
*Telefon, Faks ve Fotokopi.
*Güvenlik kasası.
*Su Sporları .(local firmalar tarafından ,ücretli olarak verilir.)
*Kuru temizleme ve çamaşır yıkama, çocuk bakımı, doctor & hemşire.
*Araç kiralama, taxi ve havalimanı transferi.
*Dondurma, taze meyve suları, kutu içecekler, kapalı sular ve ithal içecekler.
*Türk Kahvesi ve Espresso.

Odalarımız

Tesisimizde; Standart Oda (max.3 yetişkin), Bungolov Oda (max.2 yetişkin) ve Aile Odaları (max.4 yetişkin ) bulunmaktadır.Tüm oda tiplerimizde; 1 adet Split  Klima, kabinli duş, WC, Fön, Balkon, Telefon,  Zemin laminant veya seramik döşeme, 1 adet 51 ekran LCD TV, Güvenlik Kasası (ücretli),Mini Bar (giriş günü sadece su) mevcuttur.

Notes:

***Herşey  dahil  tüm müşterilerimiz için kol bandı uygulaması vardır. *Kredi kartı kabul edilir.* Evcil hayvanlar kabul edilmez. *Servis saatleri (yiyecek ve İçecek) mevsime göre değişiklik gösterebilir ve değişiklikler bir gün öncesinden müşterilere duyurulur. *Alkollü içecekler için  +18 yaş uygulanır.