HUZUR VERİCİ AMBİYANSIYLA SİDE SUNBERK HOTEL ODALARI

Odalarımız; kaliteyi ön planda tutan dekorasyonu ,rahatlatıcı atmosferi ile sizlere tatilin yorgunluğunda ılık bir duş keyfi, sürükleyici bir film , huzurlu bir uyku ve kendine has doğasında kuş seslerinin içinde yeni bir güne uyanış…
Hepsi otelimizin odalarında sizler için bir araya geliyor!.

Rezervasyon Nuımaramız+90 242 753 4696 (pbx)

7/24 Hizmetinizdeyiz

Standart Oda

  • Standart odalarımız max.3 yetişkin konaklayacak şekilde dizayn edilmiştir.1 adet Split  Klima, kabinli duş, WC, Fön, Balkon, Telefon,  zemin laminat veya seramik döşeme , 1 adet 51 ekran LCD TV, Güvenlik Kasası (ücretli),Mini Bar (giriş günü sadece su).

Standart Oda

Aile Odası

Bungalov Oda

Aile Odası

  • Aile odalarımız 2 ayrı yatak odasından oluşmakta ve standart oda özelliklerine sahiptir. Bir adet Split Klima, kabinli duş ,WC, Fön, Telefon , zemin laminat veya seramik döşeme, 1 adet 51  ekran  LCD TV,Güvenlik Kasası(ücretli), Mini bar (girişte sadece su) mevcuttur. Maximum 4 yetişkin konaklama imkanı mevcuttur.

 

Bungalov Oda

  • Bungalov odalarımız max.2 yetişkin konaklayacak şekilde dizayn edilmiştir.1 adet Split  Klima, kabinli duş, WC, Fön, Balkon, Telefon,  zemin laminat veya seramik döşeme , 1 adet 51 ekran LCD TV, Güvenlik Kasası (ücretli),Mini Bar (giriş günü sadece su).
    *Single odalar;tek katlı bungolov  olup ,diğer standart odalardan daha küçüktür.